kilicoffice.com

Şu an bakım modundayız. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

e-bülten hakkımızda iletişim

HAKKIMIZDA

Kılıç Kırtasiye

Hakkımızda

Tuzlada ilk olarak 1989 yılında Kılıç Kırtasiye tabelası altında hizmet vermeye başlayan firmamız, 1998 yılında hem mekan hem de içerik genişlemesi sağlayıp Kılıç Office Center ismini almıştır. Hizmet kalitesini her yıl daha da arttırıp günümüze kadar kırtasiye sektöründe büyük başarılara imza atmıştır. Bu başarımızı ve deneyimlerimizi kilicoffice.com ile e-ticaret sektöründe devam ettirmek istiyoruz

 kilicoffice.com ; müşterilerimize sunmuş olduğumuz Kırtasiye , Büro-Ofis , Sarf Tüketim , Temizlik , Ofis Gıda , Teknoloji ürünlerini kaliteli , güvenli ve hızlı bir şekilde ev -iş yeri fark etmeksizin sizler için tedarik edeceğiz.

 

Vizyon

Bu sektörde oluşturduğumuz etkinliği , güveni ve çeşitliliği daha fazla kitle ile paylaşmayı istiyoruz.

 

Misyon

Yer - mekan sınırlandırması olmaksızın sizlerin ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla , güvenilir bir şekilde karşılamak , tüm bunları yaparken kalite ve güvenden ödün vermemek en önemli önceliğimizdir.

 

Merak ettiğiniz tüm sorularınız ve hizmetlerimiz hakkındaki bilgiler için 0850 241 0113 numaralı Müşteri Hizmetleri servisimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri servisimizden yararlanmak için hafta içi 09.00-17.00 belirtilen gün ve saat aralıklarında bizimle iletişime geçmenizi büyük önemle rica ederiz. Eğer dilerseniz bizlerle store@kilicoffice.com mail adresi ile irtibata geçebilirsiniz , yetkili temsilcimizden hizmet alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Kılıç Kırtasiye

ADRES

Adres

Aydıntepe, Dr. Sadık Ahmet Cd. No:1, 34947 Tuzla/İstanbul

Telefon

0850 241 0113
0850 241 0113

Harita

?>